тоВрятуємо в лютому від холоду лише за 299 грн - нечувано низька ціна безпечного комфорту!

Не зволікайте! Лише в лютому 50% знижка на технічний огляд Вашого котла з заключенням Договору сервісного обслуговування та цілий рік комфорту!

Довіряйте прилади підвищеної небезпеки професіоналам❗️

З турботою про Ваш комфорт та безпеку, Ірпіньтеплосервіс

 Запис на ТО розпочато

Акційна пропозиція дійсна для Ірпеня, Бучі, Гостомеля та Ворзеля з 01 по 29 лютого 2020 року (завершена).

Щодо інших населених пунктів умови акції уточнюйте у операторів

_без_названия_4.jpeg
Подбайте про безпеку коханої людини! З 14 по 28 лютого при замовленні Технічного обслуговування котла Ви отримуєте безкоштовну перевірку димових та вентиляційних каналів, а також можете стати власником газосигналізатору СТРАЖ! Розіграш газосигналізатору відбудеться 1 березня о 9.00 за допомогою random.org між нашими клієнтами, які провели ТО котла з 14 по 28 лютого. Колектив Ірпіньтеплосервісу бажає Вам успіху! І нехай у Вашій оселі завжди буде тепло, безпечно та затишно! Замовити ТО котла Ви можна як за телефонами 044-228-04-04; 098-221-04-04; 099-211-04-04 так і заповнивши форму заявки на сайті.

"А знакомый мастер мыл горелку мыльным раствором и промывал водой теплообменник", – такие замечания частенько слышат наши мастера.

Давайте разберемся, что же действительно должен сделать грамотный мастер при техническом обслуживании котла.

Итак, по-порядку:

Прежде чем приступить к осмотру котла, мастер должен проверить наличие обязательных защитных устройств – газового фильтра, фильтра обратной магистрали и реле напряжения.  ВНИМАНИЕ!!! Без реле ТО не проводится, так как его отсутствие может привести к выходу прибора из строя в любую минуту!

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Наразі Ірпіньтеплосервіс проводить перевірку ЖК БУЧА КВАРТАЛ. 

Майже в кожній квартирі сервісантами нашої організації виявлено небезпечні витоки газу через неправильне підключення котла до газової мережі!!! Монтажна організація знехтувала вимогами завода виробника та підключила котел до газової труби з використанням редукційного перехідника, через який і відбувається витік газу! Окрім того, з моменту здачі в експлуатацію будівель даного житлового комплексу, зі слів мешканців, жодного разу не було як слід перевірено стан внутрішньобудинкової газової мережі та димвентканалів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

  • 1
  • 2
Контактні дані:

Скористайтеся формою
або телефонуйте:

Консультація безкоштовна!