Результати перевірки Ірпіньтеплосервісом ЖК Буча Квартал

 

Наразі Ірпіньтеплосервіс проводить перевірку ЖК БУЧА КВАРТАЛ. 

Майже в кожній квартирі сервісантами нашої організації виявлено небезпечні витоки газу через неправильне підключення котла до газової мережі!!! Монтажна організація знехтувала вимогами завода виробника та підключила котел до газової труби з використанням редукційного перехідника, через який і відбувається витік газу! Окрім того, з моменту здачі в експлуатацію будівель даного житлового комплексу, зі слів мешканців, жодного разу не було як слід перевірено стан внутрішньобудинкової газової мережі та димвентканалів.

 

Радимо всім користувачам автономного газового опалення вже зараз перевірити правильність підключення Вашого котла - діаметр газового шланга та діаметр патрубка підводу газу до котла повинні співпадати (на фото зображено підключення з порушенням) !!! У іншому випадку - перепідключіть котел до системи газопостачання відповідно до рекомендацій завода виробника! 

Також виявлено витоки газу в місцях підключення газового лічильника, для усунення яких необхідно викликати аварійну газову службу 104! В ЖК Буча Квартал наші сервісанти викликали аварійну службу близько 10 разів!

Шановні споживачі природного газу та особливо власники  квартир з автономним опаленням, памятайте, що газові котли, колонки - це прилади підвищеної небезпеки, які мають обслуговуватись та бути встановлені згідно вимог завода виробника! Не нехтуйте правилами безпечного користування газовими приладами та своїм життям і здоров"ям! 

Ірпіньтеплосервіс завжди на зв"язку, замовити технічне обслуговування котла, перевірку димвент каналів, ремонт котла чи газової колонки в містах Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Бородянка та інших Ви можете як за нашими телефонами так і скориставшись електронною формою подачі заявки, розміщеної на сайті.

І нехай у Вашій оселі буде завжди безпечно, тепло та затишно!!!

Контактні дані:

Скористайтеся формою
або телефонуйте:

Консультація безкоштовна!